074-737-9148

עיצוב של דירות גג

עיצוב של דירות גג

דירות פנטהאוז ייחודיות בכך שהן מספקות חווית מגורים יוקרתית עם יתרון נוסף של נוף מדהים מהגג. עיצוב פנטהאוז אינו קל כמו שזה נשמע, מכיוון שיש הרבה אלמנטים שיש לקחת בחשבון כאשר מתכננים את החלל המושלם. מרעיונות עיצוב גג מודרני ועד רעיונות לעיצוב החלל הפנימי, מאמר זה ישפוך אור על אפשרויות העיצוב לדירות גג ועל כל הדרכים לעצב את החלל החיצוני.

יצירת אזור מגורים חיצוני מזמין לדירת הגג שלכם

עיצוב של דירות גג לא מתמקד רק ביצירת חלל פנים מעוצב ואוירה נעימה אלא גם שם דגש רב על העיצוב של החלל החיצוני של הדירה. הרי ליהנות מהחוץ בזמן המגורים בפנטהאוז זה משהו שאנשים רבים חולמים עליו, אז כדי להפוך את החלום הזה למציאות, צריך ליצור אזור מגורים חיצוני מזמין. בין אם תרצו להוסיף פינות ישיבה, אדניות או תכונות אחרות, יש שפע רעיונות לעיצוב של דירות גג שיעזרו לכם להביא את טעמכם האישי לידי ביטוי וליצור עיצוב שגם ירשים את כולם וגם יעניק תחושה ביתית נעימה.

רעיונות עיצוב של דירות גג שיישדרגו את הנראות הפנימית של הדירה

כשזה מגיע לעיצוב הפנטהאוז המושלם, בעלי בתים רבים נקרעים בין סגנונות מודרניים למסורתיים. בעוד שעיצובים מודרניים מציעים מראה מלוטש ועכשווי, עיצובים מסורתיים מספקים משיכה קלאסית ונצחית עיצוב פנים מודרני מתמקד באלגנטיות ופשטות הסגנון בעוד שהכפרי-מסורתי מתמקד יותר ביצירת אוירה חמימה תוך שילוב בחומרים טבעיים כמו עץ, עור ומתכת. עיצוב הפנים המודרני הוא זה שלאחרונה תופס יותר תאוצה והרבה אנשים בוחרים ללכת על סגנון זה ולשלב ריהוט ואלמנטים בקו מינימליסטי נקי בשילוב זכוכית, עץ וריהוט באותו הסגנון.

עיצוב לדירות גג עם מעצבי פנים ואדריכלים מקצועיים ומנוסים

סטודיו onpoint הוא סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים המתמחה בעיצוב דירות גג, בתים פרטיים ועוד. צוות הסטודיו מורכב מאדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים ששמים דגש על כל הפרטים הקטנים על מנת ליצור עיצוב בו כל הפרטים משתלבים בהרמוניה מושלמת. דרך תכנון מקיף ומפורט של ההליך העיצובי ועד הביצוע בפועל- אנו נעבוד מולכם בשיתוף פעולה תוך התחשבות בטעם ובצרכים האישיים שלכם. מוזמנים להגשים את החזון העיצובי שלכם ולפנות אלינו בכל עת לתיאום פגישת ייעוץ

תוכן עניינים
  Call Now Button