074-737-9148

עיצוב פנים של חדר ילדים

עיצוב פנים של חדר ילדים

אחרי שאנחנו הופכים להורים, מעטים הם הדברים שחשובים כמו הילדים שלנו. אנחנו רוצים שהם יהיו בריאים ובעיקר מאושרים. אחת הדרכים שלנו לעשות זאת היא כמובן לוודא שהחדר שלהם יהיה לא פחות ממושלם, אבל באותה עת גם בטיחותי ומתאים לשהותם. נוכל להביא את כל הדברים האלו לכדיי מציאות ע”י הזמנת עיצוב פנים לחדרי ילדים.

מה שונה עם עיצוב פנים של חדרי ילדים

במסגרת עיצוב פנים של חדר ילדים, חשוב לזכור קודם כל כי מדובר בבטיחות. אמנם אנחנו רוצים שהעיצוב יהיה מושלם ותואם לטעמם של הילדים, אבל אם הפריטים בחדר הם לא בטיחותיים לגילאים שלהם, זה יכול להוות סכנה.

לצד זה, חשוב לזכור כי לעיצוב פנים יש השפעה קוגניטיבית לא קטנה עלינו, והדבר חשוב אפילו יותר כשמדובר על עיצוב פנים של חדרי ילדים. משמע, כל החדר יחד צריך להיות מעוצב בהרמוניה שתביא לילד איזון, במקום שתביא הפרעה כבדה לעין שיכולה להפוך אותו לילד לא שקט, או לא מרוכז. אמנם זה נשמע תמוהה אבל אכן עיצוב פנים לחדר ילדים שאינו מאוזן, הוא בעל השפעה כזו.

איך נעשה עיצוב פנים לחדר ילדים

הדרך שלנו לדאוג שכל המצוין מעלה אכן יתקיים, וכי עיצוב פנים לחדרי ילדים שלנו יהיה מושלם, היא בעצם הזמנת שירותיו של מעצב פנים. מעצב פנים מקצועי לא רק יהיה בעל הידע הנרחב בתחום עיצוב פנים של חדר ילדים, אבל גם ידע הוא כיצד להאזין לכם, לרצונות שלכם, מה הם הקווים האדומים ועל מה ניתן לדון, אבל כמובן גם לילדים עצמם.

איפה נשכור מעצב פנים

אם נרצה להזמין עיצוב פנים של חדר ילדים נוכל ליצור קשר עם סטודיו On Point בניהולו של המעצב שרון זילברצוויג. סטודיו זה פועל מזה שנים בתחום עיצוב הפנים ומתמחה בהבאת איזון מושלם לכל חדר ובית עליו הם אמונים. יחד עם הסטודיו, עיצוב פנים של חדר ילדים יהפוך להיות לא רק חזון אלא התגשמות.

לסיכום

עיצוב פנים של חדר ילדים הוא מעט שונה מעיצוב רגיל כי אנחנו רוצים להבטיח בטיחות ואושר לילדים שלנו. לכן, עיצוב פנים של חדר ילדים נעשה עם סטודיוOn Point  בידיעה שיאזינו לכל בקשה ודאגה שלנו.

תוכן עניינים
  Call Now Button