074-737-9148

עיצוב פנים לדירות קטנות

עיצוב פנים לדירות קטנות

דירות קטנות וקומפקטיות אי אפשר לעצב באותו האופן שבו מעצבים חללים גדולים. עיצוב פנים לדירות קטנות מחייב התייחסות לכל הפרטים הקטנים. חיוני לשים לב להיבטים פונקציונליים ואסתטיים ולהפוך את החלל הקטן ליתרון, במקום לחיסרון. עם העיצוב הנכון והיצירתי, אפשר להפוך דירות קטנות ליהלום מקסים של יופי ונוחות. אך לשם כך, חשוב לעבוד בתיאום עם בעלי הבית. הבנה ושפה משותפת, ההבנה והכניסה לנעלים של בעלי הבית מצד מעצבים מקצועיים, הבנה של הטעם שלהם מאפשר למעצבי פנים להשיג תוצאות נפלאות. הטיפים הבאים יעזרו לכם להבין יותר על עיצוב פנים לדירות קטנות, בראייה מפוכחת. 

דגש על אחסון פונקציונלי וניצול מיטבי של החלל 

במהלך עיצוב פנים של דירות קטנות חייבים לשים דגש עם אחסון פונקציונלי. מאוד נכון ואחראי להחליט מראש על צרכי האחסון. לאחר מכן עוברים לחשיבה אודות הניצול המיטבי של החלל. עם יצירתיות ופתרונות מותאמים שנועדו לחללים קטנים, שומרים על מראה ואיזון נכון, ללא תחושה של גודש ובעיקר – ללא אי סדר. הכל נגיש ומסודר וכל זה גורם לבית להיראות גדול, נוח ומרווח מכפי שהוא באמת. כי מטרים (או מספר חדרים) זה רק מספר, הנקודה המרכזית היא מה עושים כדי להפוך את הפחות, ליותר. 

תאורה ומראות מגדילים את הדירה 

כל דירה צריכה תאורה טובה. כל דירה צריכה להיות מוארת היטב. יחד עם זאת, עיצוב פנים לדירה קטנה מחייב שימת לב כפל כפליים, לכל גופי התאורה והשימוש בנורות בחללים מרכזיים וגם בחדרים השונים. תאורה נכונה ובמקומות הנכונים מרחיבה את הדירה. התחושה שנוצרת היא של בית גדול יותר ומרווח יותר. החושך תורם לסגירות ולהרגשה מצומצמת והאור, בדיוק להפך. מלבד זאת, כדאי להשתמש בצבעים בהירים וגם להוסיף מראות שמכפילות את הגודל, לפחות למראית עין ובתחושה הרגשית. 

בוחרים רהיטים בזהירות ובהקפדה 

במידת האפשר, מאוד נכון להוסיף לדירה חלונות גדולים. אך לא פחות חשוב, לבחור בהקפדה את הרהיטים ואת האקססוריז המשלימים. פחות משנה אם אתם בעוד ריהוט כפרי או רהיטים מודרניים, יותר חשוב לבחור את הרהיטים בעלי העיצוב הקליל, הלא מכביד. בצורה כזאת, אתם שומרים על נוחות בדירה, היא לא נראית עמוסה והתחושה היא של מקסימום ניצול נכון בחלל. 

תוכן עניינים
  Call Now Button