074-737-9148

עיצוב פנים כפרי לבית

עיצוב פנים כפרי לבית

אם החלטנו לשפץ את הבית הישן, או שהחלטנו להשקיע בעיצוב הפנים של הבית החדש, חשוב לדעת שישנם לא מעט סגנונות עיצוב אפשריים. שניים מהטרנדים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הוא עיצוב פנים כפרי, או להפך עיצוב פנים בסגנון מודרני. אבל מה ההבדל ביניהם והאם ניתן לשלב אותם?

מהו עיצוב פנים כפרי

עיצוב פנים בסגנון כפרי מתמקד בכמה אלמנטים, אשר כולם לוקחים אותנו אחורה בזמן לתקופה פשוטה יותר. הדגש הוא על צבעי אדמה נעימים לעין, בשילוב גוונים לבנים וקרמיים. כמו כן, חומרי הגלם הם טבעיים, דוגמת עצים מלאים ואבנים מקוריות. לרוב, עיצוב פנים בסגנון כפרי מותאם לבתים פרטיים, הנמצאים יותר בחיק הטבע, או בשילוב מודרני בדירות שנמצאות בלב העיר.

מהו עיצוב פנים בסגנון מודרני

לעומת עיצוב פנים כפרי לבית, סגנון עיצוב מודרני מתמקד פחות על חומרי גלם טבעיים וצבעים חמים. נראה דווקא שימוש בחומרים דוגמת נירוסטה, זכוכית וכדומה. הדגש הוא יותר על שקיפות, חדות וצבעים מעט יותר בוהקים בשילוב צבעים בהירים.

איך נעשה עיצוב פנים כפרי מודרני

עיצוב פנים כפרי מודרני הוא אכן אפשרי. זכרו, כי ישנם מספר חדרים בבית ולכן אין סיבה לא לשלב בין עיצוב פנים כפרי לבית ועיצוב מודרני. הדרך לעשות זאת היא כמובן עם מעצב פנים מקצועי שיודע לשלב את מידת האיזון הנכונה בדיוק, על מנת שנוכל להרגיש מעט מכל דבר, אך בהרמוניה מושלמת.

המעצב שיכול להביא את החזון הזה לכדיי הגשמה הוא כמובן שרון זילברצוויג והסטודיו שלו On Point. הסטודיו מתמחה מזה שנים בתחום עיצוב הפנים והסטיילינג ולכן יכול להאזין לכל בקשה שיש לכם בתחום עיצוב כפרי לבית, ויוכל הוא לייעץ כיצד לשלב אותו גם עם סגנון מודרני, שמתאים מעט יותר למאה הנוכחית.

 

לסיכום

עיצוב פנים כפרי לבית הוא הטרנד הלוהט ביותר בעולם העיצוב כרגע. לצדו, רבים מבקשים לא לאבד את האחיזה על המציאות הנוכחית ולכן ישנו ביקוש רב לשילוב בין סגנון כפרי למודרני. השילוב בה לידי ביטוי בגוונים של הבית, הרהיטים שמכילים אותו, וכמובן מטרת כל חדר. את העיצוב המושלם נוכל לקבל עם עזרתו של מעצב מקצועי, שלו הידע כיצד לשלב בין שני הסגנונות בלי התנגשות.

תוכן עניינים
  Call Now Button