074-737-9148

עיצוב פנים והום סטיילינג

עיצוב פנים והום סטיילינג

להתאהב בבית שלכם

עיצוב פנים והום סטיילינג הם חלק בלתי נפרד מהפיכת דירה לבית. עיצוב נכון הוא בעצם הדרך מושלמת ליצור מקום שאפשר להתאהב בו ולהנות להיות בו. בין אתם מחפשים מראה חדש ורענן לבית שלכם או סתם רוצים לרענן את המראה שכבר יש לכם, בעזרת עיצוב פנים וסטיילינג ניתן למצוא את הפתרון המושלם. כל שעליכם לעשות הוא לדמיין מהי ההרגשה והאווירה שתרצו לקבל מן הבית, חום ומשפחתיות, מודרני ואינטימי או בכלל חלל פתוח ומאוורר, לבקשתכם יכול מעצב הפנים להפוך את הדמיון למציאות וליצור את בית החלומות שיסיר פעימה מלבכם ותתאהבו במבט הראשון. ולא צריך שום קסם בשביל כך, רק צבע, ריהוט והמון גישה חיובית.

ייעוץ סטיילינג לבית

לא כל אחד נולד עם חוש עיצוב ויכולת להתאים צבעים ורהיטים זה לזה. לכן כאשר ניגשים למלאכת עיצוב הבית מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע ואף לתת לו את המושכות להוביל את הפרויקט. מעצב פנים מקצועי ייקח בחשבון היבטים מעשיים של עיצוב פנים שאדם ממוצע לא חושב עליהם. למשל, גודל החלל, כמות האור הטבעי שנכנס אליו, סוג הקירות וגובה התקרה, כולם גורמים שמשפיעים רבות על עיצוב פנים והום סטיילינג לרמה שפספוס של אחד מהם יכול להוביל לאי התאמה מוחלטת בין השינויים שיתבצעו וליצירת חלל מבולגן וצפוף לעין ופיזית. ייעוץ סטיילינג לבית עם מעצב פנים מנוסה מבטיח הימנעות מטעויות עיצוב שכאלו שמובילות לעיכובים ובזבוז כסף.

להנות מעיצוב הבית

עיצוב פנים והום סטיילינג לא צריך להיות דבר מורכב ומסובך אלא חוויה מהנה ומתגמלת בה תגשימו חלומות ותרגישו כיצד אתם בפועל משנים את חייכם. מעצב פנים צריך להיות קשוב ללקוחותיו ודרישותיהם ולתת להם את המקום שלהם בביצוע הפרויקט. הרי הלקוח הוא זה שבסוף נשאר בדירה ומבלה את חיו בחדריה ולכן למרות שהמעצב יכול לבצע עבודה מדהימה בעצמו, חשוב שהיא תתאים לטעם הלקוח. לדוגמה, מעצב פנים יכול לבחור עיצוב מינימלי לחדר שינה שיראה מודרני וחדשני אך בפועל הלוקח היה רוצה מספר גדול של ארונות ורהיטים. לכן בייעוץ סטיילינג לחדרי הורים משלבים את יכולות המעצב עם רצונות הלקוח ומגיעים לפתרון המושלם. אם גם אתם מעוניינים בייעוץ סטיילינג לחדרי הורים ובכלל חולמים לבצע מהפך בכל הבית, on point מזמינה אתכם לגלות את עולם העיצוב ולהציע לכם שירות עיצוב פנים וסטיילינג חלומי ונגיש.

תוכן עניינים
  Call Now Button