074-737-9148

עיצוב פנטהאוזים

עיצוב פנטהאוזים

מחפשים מעצב פנים המתמחה בתכנון ועיצוב פנטהאוזים ברמה הגבוהה ביותר? אנו בסטודיו ON POINT מציעים ללקוחותינו ליווי אישי של תהליכי עיצוב פנים החל משלב בתכנון ועד לביצוע העבודה בפועל.
לא פעם קורה שבעלי פנטהאוז, בין אם קיים המצריך שינוי ושדרוג ובין אם חדש, מתלבטים האם כדאי לשכור שירותים של מעצב/ת פנים או לעצב את החללים באופן עצמאי.
חשוב לזכור כי בסופו של יום אתם אלו שתחיו בבית במהלך השגרה ולכן תכנון נכון ומדויק של הבית מבחינה פונקציונלית הוא הכרחי וברוב המקרים מחייב ליווי מקצועי של מעצב מהתחום.
היתרון הבולט של עיצוב פנטהאוזים על ידי מעצב בעל ידע וניסיון בתחום הוא תכנון העיצוב תוך בחינת פרמטרים כמו צורכי הדיירים, סגנון העיצוב המתאים, התחשבות בתנאי השטח הקיימים ותכנון מתוך הסתכלות לעתיד כך שלבסוף הדירה תשרת אתכם באופן האידיאלי ביותר ולאורך שנים.

התאמת סגנון העיצוב לסוג הנכס

דירת פנטהאוז תאופיין במרבית המקרים כדירה בעלת חללים רבים וגדולים וכזו המתחברת למרפסת ממנה נשקף נוף טבעי, מה שמצריך חיבור ויזואלי בין הפנים לחוץ.
כיאה לדירה הממוקמת בראש בניין, לעיתים אף בגובה רב ומשדרת יוקרה, חשוב לבחור סגנון עיצוב מתאים גם בפנים הדירה באופן כזה שימצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בנכס.
התאמה מדויקת של סגנון העיצוב, חלוקה פנימית נכונה, בחירת צבעים ומרקמים, חיפויים, ריצוף ומרכיבים שונים הם אלו שיהפכו את הדירה שלכם למעוצבת ובעלת מראה ייחודי.
מלבד הפן הפרקטי, בפרויקטים של עיצוב פנטהאוזים, שמים דגש על התאמת העיצוב לסגנון חיי הדיירים, מה שיוביל לבסוף לחוויית מגורים שתתאים באופן המדויק ביותר להם בחיי היום יום ולכן אנו מאמינים ביצירת עיצוב בהתאמה אישית לכל לקוח/ה ולפי סוג הדירה וזאת אנו עושים באמצעות תכנון הדמיות מתקדם.

שירותי עיצוב פנטהאוזים

סטודיו ON POINT קיים משנת 2009 ומאז ועד היום אנו מתמחים בתכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים, דירות, פנטהאוזים, גלריות ומשרדים.
עם ניסיון מקצועי רב ובשילוב עם טכנולוגיות חדשניות, לאחר שיחת הייעוץ הראשונית, אנו מתכננים עבור הלקוח/ה שלנו הדמיות של סגנון העיצוב הנבחר וכל זאת תוך מספר שעות משיחת ההיכרות.
בשיחת הייעוץ אנו נוכל להכיר אתכם, להבין מה חלום העיצוב שלכם ולתכנן עבורכם את האזור המרכזי בבית ובהמשך את שאר החללים וכל זאת לפי סגנון העיצוב הנבחר.
בין אם מדובר בדירה ישנה אותה תרצו לשנות מקצה לקצה באופן שלא תזהו אותה ובין אם דירה חדשה המצריכה שינוי ושדרוג של סגנון העיצוב שתןכנן- אנחנו כאן לשירותכם!
עם ידע מקצועי נרחב, ניסיון בביצוע מגוון פרוייקטים, ליווי אישי ויחס אדיב ומיוחד לכל לקוח- אנו הבחירה האידיאלית עבורכם לעיצוב הבית.
התקשרו עוד היום או השאירו פרטים ונשמח לקחת חלק בשדרוג ושינוי הבית שלכם.

 

תוכן עניינים
  Call Now Button