074-737-9148

עיצוב משרדים

עיצוב משרדים

כיום חברות ובתי עסקים רבים משתמשים בשירותים של מעצב/ת פנים על מנת לתכנן ולהוציא לפועל תוכנית עיצוב משרדים שתהיה פרקטית מצד אחד ומתאימה מצד שני מבחינה ויזואלית לאופי וסגנון המקום.
אם בעבר הרחוק תכנון של משרד התייחס בעיקר לפן הפרקטי והעיצוב היה סטנדרטי, כיום ישנה חשיבות רבה ליצירת חללים שיהיו פונקציונליים וינעימו את השהייה בהם, בין אם לעובדים המבלים בהם שעות רבות במהלך היום ובין אם לאורחים המגיעים מעת לעת לפגישות. כמו כשמדובר על עיצוב בתים פרטיים, גם כשמדובר על עיצוב משרדים ישנם סגנונות עיצוב שונים באמצעותם ניתן להתאים את העיצוב הכולל לאופי המשרד והשירותים המוצעים בו. כחברה המתמחה במתן שירותי עיצוב פנים, אנו בסטודיו ON POINT מתמחים בהתאמה מדויקת של סגנון העיצוב בהתאם לצורכי הלקוח תוך שילוב הידע המקצועי שלנו עם חזון החברה או בית העסק המבקשים להיעזר בשירותנו.

התאמה מדויקת לצורכי הלקוח

תכנון ראשוני מדויק וקפדני הוא אחד האתגרים המובילים מעצב פנים בבואו לתכנן חללי משרדים או חללים בכלל. יצירת תוכנית עבודה בעזרת הדמיות, כמו שאנו עושים, תאפשר לקבל תמונה מדויקת של נראות החלל לאחר ביצוע השדרוג וכך למעשה לקבל תמונה באמצעותה יהיה ניתן לבנות את שלבי העבודה, בחירת קבלנים ובעלי מקצוע, ריהוט, תאורה, צבעים וכל האלמנטים הנדרשים ליצירת החלל שיתאים בצורה מדויקת ללקוח. סגנון העיצוב הנבחר צריך להיות מותאם ולדבר בשפה אחידה, בין אם זה בחללים המשותפים, לובי וחדרי ישיבות ובין אם במשרדים הפרטיים של כל עובד ועובד. החל משלב התכנון ועד לביצוע העבודה בפועל, חשוב שילווה אתכם מעצב פנים הבקיא בתחום, אשר יוכל לאפיין מה הם הצרכים שלכם, להציע סגנונות עיצוב מתאימים, לבצע שינויים והתאמות לבקשתכם ובהתאם לתנאי השטח הקיימים ולבסוף לפקח על העבודה עד לקבלת התוצאה הסופית לשביעות רצונכם.

שירותי תכנון ועיצוב משרדים

ממש כמו בבית הפרטי שלנו, כיום יותר ויותר חברות בוחרות לעצב את חללי המשרדים כך שהעובדים ירגישו בהם תחושה של בית בשעות הרבות בהן הם מבלים במשרד.
כמעצב פנים הפועל כבר למעלה מעשור בתחום וכשמאחוריי מגוון פרויקטים של עיצוב משרדים, אני מזמין גם אתכם לצאת איתי יחד למסע שבסופו אתם והעובדים שלכם תוכלו ליהנות ממשרד בעל עיצוב הייחודי רק לכם.
אנו בסטודיו ON POINT מציעים ללקוחותינו ייעוץ ראשוני, תכנון והדמיות תוך שלוש שעות, התאמה אידיאלית לצורכי הלקוח ויחס מקצועי ואישי בכל תהליך עיצוב.
התקשרו עוד היום ונשמח להעניק לכם שיחת ייעוץ ראשונית בה נוכל להכיר ולרקום יחד תוכנית לשינוי ושדרוג חללי המשרדים שלכם.

תוכן עניינים
  Call Now Button