074-737-9148

עיצוב חללי עבודה משותפים

עיצוב חללי עבודה משותפים

חללי עבודה מרגשים

לא כולם אוהבים לצאת לעבוד, לקום בבוקר לנסוע למשרד ולשבת מול המחשב מדי יום היא שגרה מעייפת גם אם מדובר על העבודה שתמיד רציתם. יכול להיות שהפעילות שאתם צריכים לבצע במסגרת העבודה היא דווקא מעניינת בפני עצמה אך האווירה המשרדית מדכאת חשיבה יצירתית ושמחת חיים. ניתן להשוות זאת לשחקן כדורגל מהטופ העולמי שיצטרך לשחק במגרש בלי קהל ודשא ישן, האם לדעתכם הוא יוכל לשחק בשיא יכולתו? בעזרת עיצוב חללי עבודה משותפים ומשרדים ניתן לשדרג כל חלל על מנת שגם אתם תוכלו להנות מיום העבודה שלכם ולחזור הביתה מרוצים לקראת יום חדש ופורה.

סיבות לעבור לחלל עבודה משותף

עיצוב חללי עבודה משותפים הפך לפופולארי במיוחד ככל שעסקים הבינו את החשיבות בקידום שיתוף פעולה בין העובדים. הסרת המחסומים הפיזיים (מחיצות בין שולחן לשולחן, קירות גבס וכדומה) מסירה גם את המחסומים המנטליים וכך נוצרת סביבה פתוחה ואינטראקטיבית. עיצוב משרדים וחללי עבודה בצורה פתוחה ומזמינה לעבודת צוות מעניקה יתרונות רבים לעסק ולעובדים כאשר הפרודוקטיביות גוברת, הלחץ והתחרות קטנה והמורל עולה. כמו כן צמצום של אותם מחסומים פיזיים גם יכול לחסוך המון עלויות כספיות שותפות – לא צריך מחיצות, לא צריך מספר מערכות מיזוג נפרדות, ניתן לנצל טוב יותר חלונות ותאורה טבעית (דבר שגם מועיל נפשית לעובדים) ועוד. עיצוב חללי עבודה משותפים בצורה חכמה ומתוך היכרות עם יתרונות אלו מאפשר למעצב להפיק את המקסימום מבית העסק ולהוביל אותו למחוזות חדשים.

עיצוב אישי וחדשני

כל עסק דוגל בגישות שונות של תרבות ארגונית ורוצה להתאים אליה את עיצובו. בעיצוב משרדים וחללי עבודה יש לכך בחשבון את דרישות העסק, מטרת החלל הפתוח, וכיצד ניתן לנצל את השטח בפעול ליצירת המשרד היעיל ביותר. בעיצוב חללי עבודה משותפים הרצליה בהם ודאי יש צורך במספר רב של עמדות מחשבים, יש לקחת בחשבון כיצד להקים כמה שיותר עמדות ושולחנות ועם זאת להימנע מיצירת הפרדות ומחסומים שימנעו גישה של עובדים לעמדות של חבריהם. באון פוינט on point – אנו מתמחים בעיצוב חללי עבודה, בנייני מגורים ודירות פרטיות בגישה חדשנית שמנצלת את נתוני המבנה ליצירת מראה מודרני ומרווח. On point, עיצוב חללי עבודה משותפים הרצליה וגוש דן בדרך שלך.

תוכן עניינים
  Call Now Button