074-737-9148

עיצוב וילות

עיצוב וילות

אחד הפרויקטים המאתגרים בעבודתו של מעצב פנים הוא עיצוב וילות המצריך יצירת איזון בין פונקציונליות מירבית והתאמת החללים לצורכי הדיירים ומצד שני בחירת סגנון עיצוב שיתאים למאפייני המבנה.
החל מתכנון העיצוב של החלל המרכזי בבית, דרך בחירת צבעים ואלמנטים שיתמזגו בצורה הרמונית בחדרים ועד ליצירת תמונה כוללת של בית המדבר באותה שפה.
סגנונות עיצוב רבים יכולים להתאים לתכנון עיצוב וילות ולכם הבחירה בשירותיו של מעצב פנים היא הכרחית על מנת לבחור את הסגנון שמצד אחד יתאים לסגנון החיים שלכם כבעלי הנכס שיבלו בבית במהלך השגרה ומצד שני יתאים לכם מבחינה פרקטית. אנו בסטודיו ON POINT מתמחים במתן שירותי עיצוב פנים תוך התאמה מדויקת של סגנון העיצוב לצורכי הלקוח ומתוך התחשבות בתנאי השטח והתשתיות הקיימים עד ליצירת השדרוג המתבקש.

סגנונות עיצוב וילות

תחום עיצוב הפנים הוא רחב ומגוון ומביא עימו סגנונות שונים כמו סגנון כפרי, מודרני, אקלקטי, סקנדינבי, תעשייתי ואחרים כאשר לעיתים הסגנון שיתאים הוא שילוב של מספר סגנונות.
בדיוק בגלל זה אנו מאמינים בהתאמה של סגנון העיצוב באופן אישי לכל פרויקט כאשר את זאת אנו עושים בעזרת הדמיות ולאחר שיחת ייעוץ ראשונית עם הלקוח/ה.
הסגנון הכפרי לדוגמא, מתאים מאוד כחלק מעיצוב וילות וזאת הודות להיותו סגנון  המאפשר לייצר קו עיצובי אחיד בפנים הבית ובחוץ.
בעזרת שימוש במשאבים כמו עץ טבעי ואבן, צבעים חמים ותכנון מוקפד של הסלון בבית שהוא האזור המרכזי, תוכלו ליהנות מעיצוב המשרה חמימות, רוגע ושלווה. אם תעדיפו סגנון נקי מבחינה עיצובית וכזה בעל קווים ישרים וצבעים מעודנים, יתאים לכם הסגנון המודרני. לכל סגנון יש את הייחודיות שלו וכל סגנון מתאים לסוג אחר של נכס ולכן ליווי מקצועי של מעצב פנים בקיא בתחום, יאפשר לכם לאפיין את החלום העיצובי שלכם ויחד עם המעצב לתכנן את בית חלומותיכם.

שירותי עיצוב פנים

כשמדובר על הבית שלכם, המקום בו אתם מבלים את שגרת חייכם, מארחים משפחה וחברים ויוצרים יחד חוויות, הדבר החשוב ביותר הוא שתרגישו בו בנוח ותאהבו את מה שאתם רואים מידי יום.
בסטודיו ON POINT, הקיים משנת 2009, אנו מתמחים במתן שירותי עיצוב פנים ללקוחות פרטיים ועסקיים ומאחורינו פרויקטים רבים של עיצוב וילות, בין אם ישנות אשר הצריכו מאיתנו תכנון ועיצוב מאפס ובין אם חדשות אותן עיצבנו בסגנונות עיצוב בהתאמה אישית. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו וליהנות מייעוץ ראשוני לתכנון האזור המרכזי בבית, תכנון הדמיות תוך זמן קצר משיחת הטלפון הראשונית וליווי לאורך כל התהליך. התקשרו עוד היום ונשמח לקחת חלק בשדרוג ועיצוב הבית שלכם.

תוכן עניינים
  Call Now Button