074-737-9148

סטיילינג לבית העסק

סטיילינג לבית העסק

בין אם אנחנו בהליך הקמה של בית עסק חדש, או שאנחנו מעוניינים לרענן את בית העסק הקיים, חשוב לדעת שכמובן עיצוב העסק עצמו הוא חלק מאד אינטגרלי בו והוא בעצם מהווה חלק מכרטיס הביקור הלא רשמי שלו. לכן, אין להמעיט בחשיבות סטיילינג לבית עסק והגיע הזמן לגלות איך נוכל לעשות זאת ואיך נדע מה מתאים לנו.

 

מיהו מעצב פנים למשרד

מעצב פנים למשרד הוא איש מקצוע אשר יודע לזהות באופן מדויק את מהות העסק שלכם ויודע כיצד לקחת את ה”אני מאמין” שלו ולהביא אותו לכדי ביטוי בעיצוב. עיצוב פנים לא אומר שיפוץ מלא ושבירת קירות, אלא בעצם לקיחת הספייס הקיים והשינוי שלו באופן שיתאים יותר למטרת החלל.

האם גם צריך סטיילינג לבית עסק

סטיילינג לבית העסק הוא חשוב לא פחות מעיצוב הפנים. אחרי שבוצע עיצוב פנים חדש ע”י מעצב פנים למשרדים, נוכל גם להשתמש בשירותיו על מנת לבצע סטיילינג לבית העסק. זה אומר שכרגע נתחיל לעבוד על כל הפרטים הקטנים דוגמת הרהיטים, המדפים, העציצים, התמונות וכל דבר נוסף שבעצם משרת את העסק שלנו, אבל נראה מקצועי ומשקף את מהותו ורוחו.

לדוגמא, אם מדובר על משרדי עו”ד, כנראה עיצוב וסטיילינג יתבטא יותר בעיצוב יחסית מודרני, אך מן הצד השני יביא שילוב של אלמנטים המשרים רוגע, כך שלקוחותיו של העו”ד ירגישו שהם בסביבה בטוחה ונעימה.

איפה נקבל ייעוץ בעיצוב בית עסק

נוכל לקבל שירותי ייעוץ בעיצוב העסק, וכמובן סטיילינג לבית העסק, במסגרת סטודיו On Point של מעצב פנים למשרדים ולבית שרון זילברצוויג. לסטודיו ניסיון רב בעיצוב פנים וסטיילינג לאין ספור בתי עסק ברחבי הארץ. תוכלו לשקף לסטודיו את כל רצונותיכם, אך באותה מידה גם תקבלו ייעוץ אמין וכנה ביותר, שמטרתו היא להביא את העסק שלכם לרמה חדשה ומקצועית.

 

לסיכום

סטיילינג לבית העסק, לצד עיצוב הפנים, הוא דבר שאין להמעיט בערכו. כשלקוח נכנס לבית העסק שלכם, הרושם הראשוני שלו מאד חשוב והעיצוב הפנימי הוא בדיוק מה שמטה את הכף. לכן, אם אתם רוצים לוודא שהעסק שלכם באמת נראה מקצועי ומשקף את מטרתו כראוי, חשוב ליצור קשר עם סטודיו אמין שיידע לתת לכם ייעוץ ושירותי עיצוב.

תוכן עניינים
  Call Now Button