074-737-9148

מעצב בתי יוקרה

מעצב בתי יוקרה

עיצוב בית פרטי הוא תהליך עיצוב הבית מבפנים ומבחוץ. זה מתייחס לכל דבר, החל מהחלטה על הסגנון, הצבע והצורה של הבית ועד הריהוט והאביזרים.

 

מעצב פנים לבית פרטי

אנחנו חיים בעולם שבו אנחנו צריכים להרגיש בנוח. אנחנו צריכים שיהיה לנו בית שיספק לנו שקט נפשי. בית אסתטי שלא יציף אותנו. בשביל זה נבנו בתי היוקרה שלנו.

מעצב פנים לבית פרטי, שלעיתים גדול יותר מדירות ולכן מציעים רמת מרחב מגורים יוקרתית יותר מרוב בתי המגורים. הם מתמקדים בפרטים של כל עיצוב ומשתמשים במעצבי פנים שעוסקים ביצירת האסתטיקה המושלמת לכל פרויקט שהם עובדים עליו.

 

מעצב פנים לדופלקס

מעצב פנים לדופלקס מתמקד לרוב בצרכים הפונקציונליים של המשפחה המתגוררת בו. ההתמקדות היא בחדר בודד או בחדר אחד בכל פעם. כל עוד העיצוב מגובש, ניתן להשתמש בו גם כדי לשפר את חללי המגורים של בית גדול יותר.

לאחר שבחרתם עיצוב בית, עליכם לזהות את מגבלות התקציב שלכם ולאחר מכן לבחור את הסגנון שלכם. אולי תרצו ללכת עם סגנונות עיצוב ספרדיים או צרפתיים שהם אופנתיים תמיד, או אולי תרצו לבחור בעיצובים קלאסיים מימים עברו.

מעצב פנים לדופלקס יכול לעזור ביצירת חלל מזמין ונוח לכל מי שנכנס אליו. הם יכולים להבטיח שהסלון, פינת האוכל, המטבח, חדרי השינה וחדרי הרחצה יהיו כולם פונקציונליים כך שהדיירים יוכלו לחיות בנוחות עם העיצוב.

 

מעצב בתי יוקרה

מעצב בתי יוקרה הוא מקצוע שיש בו את המשימות המעניינות והמרגשות ביותר. הם לא מוגבלים רק לעצב חדר אחד של בית יוקרה. הם יכולים לעצב בתים שלמים, לוודא שכל פרט מושלם ולדאוג שהלקוח ירגיש במיטבו.

לקריירה הזו יש תחומי התמחות רבים כמו לגרום לבית פרטי להרגיש כמובבית עם כל פרט ופרט או לוודא שדופלקס מרגיש כמו בית אחד כאשר כל צד נראה שונה לחלוטין מהאחר.

התפקיד דורש תשומת לב רבה לפרטים והבנה כיצד אנשים ישתמשו בחלל כאשר הם נכנסים או יוצאים ממנו.

 

בסטודיו ON POINT של שרון זילברצויג תוכלו למצוא שירותים של מעצב בתי יוקרה, ביניהם מעצב פנים לדופלקס ועיצוב בית פרטי.

 

מחפשים מעצב בתי יוקרה שיעשה שינוי מרענן לבית שלכם?

צרו איתנו קשר בשיחה טלפונית או השאירו פנייה באתר ונחזור אליכם בהקדם.

תוכן עניינים
  Call Now Button