074-737-9148

גלידריית – Rubinik – Art cream – פתח תקוה

גלידריית – Rubinik – Art cream – פתח תקוה

אחד הפרויקטים שאני הכי מתגאה בהם לאחרונה.

עיצוב גלידריה שהיא תחילתה של רשת גלידריות בסגנון שונה מן המקובל בגלידריות בנופי הארץ.

קיבלתי לידי את המושכות לעיצוב הגלידריה החל משלב גיבוש הקונספט העיצובי לרשת העתידית ועד לתכנון כל פרטי העיצוב והאומנות בחלל.

הגלידריה משלבת סגנון תעשייתי יחד עם נגיעות של גלריית אומנות.

במקום היה לי את הכבוד לשלב את האומנות שלי – אומנות המאופיינת בסגנון פופ-ארט בעל צבעוניות עזה ושילוב של נושאים מעולם הקולנוע והמדע ביצירות.

את היצירה שבה מופיע אלברט איינשטיין יצרתי באומנות דיגיטלית והיא נועדה להדפסות ענק על גבי פרספקס.

בגלידריה הוחלט ש-4 יצירות ישולבו כהדפסה ואת היצירה בה מופיע איינשטיין צייר מהמקור ישירות על הקיר הצייר הכישרוני: “דרור פריד”

זו יצירת האומנות כפי שבוצעה על ידי:

כל פרטי הגלידריה תוכננו כך שיתאימו באופן מדוייק לכלל המכשירים עימם עובדים בגלידריה. בגלידריה נעשה שימוש עיצוב בגובה הרב (כ- 5 מטרים) תוך שילוב רהיטים גבוהים שתוכננו במיוחד ובוצעו על ידי נגר אומן “צלי – הבעלים של נגריית הקו היפה”.

במקום שולבו שולחנות עמידה כדי לתת לסועדים שאין בכוונתם להתעכב לזמן ממושך את האפשרות לאכול / לשתות בצורה נוחה ומהנה. בחלל הישיבה המצומצם ישנם מקומות ישיבה סביב שולחן וכן עמדת בר ישיבה מפוארת.

בחוץ ישנם שולחנות ישיבה נוספים.

על הקירות חיפוי של רפפות עץ עם תאורה ייעודית שנוצרה במיוחד לגלידריה.

הצבעוניות העזה והשימוש בחומרים מגוונים שכל כך מתאימים לגלידריות שולטת בכל העיצוב של החלל, החל ממדפי התצוגה הגבוהים בהם שולב הצבע הוורוד ועד לתעלת המיזוג הצבועה בזהב ועד לשילוב המראות הגבוהות שמקנות לחלל עניין נוסף בכל כיוון אליו מביטים.

 

  Call Now Button